2021.gada izaicinājumiem
21. janvāris, 2021 pl. 17:05,
Nav komentāru
Daudzi ar atvieglojuma nopūtu ir aizvadījuši 2020. gadu, lai liktu cerības uz nākamo.
Vai 2021. gads būs vieglāks? Visdrīzāk nē, jo fiziskajam Visumam ir raksturīga aizture laikā. Kamēr mūsu apziņa jau ir pieņēmusi pārmaiņas, lietu norises inerce kādu laiku turpinās ierastajā virzienā, līdz spēs to mainīt. Tāpat arī cilvēki, kuru apziņa vēl nav pamodusies, turpinās rīkoties pēc ierastajiem šabloniem. Tātad jaunā kārtība visiem, iespējams, "pieleks" vien 2021. gada beigās.
Kāda būs šī jaunā kārtība? Noteikti kaut kas pa vidu starp konsperācijas teoriju piekritēju sludināto un oficiālajiem viedokļiem. Te nu acīgi jāseko visam līdzi!
Šajā rakstā situācijas analīzei vēlos izmantot ārkārtīgi spēcīgo L. Rona Habarda izstrādātās tehnoloģijas daļu par stāvokļu formulām.
Lieta tāda, ka gan indivīds, gan uzņēmums un sabiedrība kopumā pastāvīgi saskaras ar dažādiem apstākļiem, kuri nosaka situācijas norisi, kā arī ļauj veikt tos soļus, kuri visefektīvāk spēs nodrošināt izaugsmi vai novērsīs negatīvās sekas.
Sīkāk par šo metodiku var uzzināt BEZMAKSAS tālmācības kursā:
http://www.volunteerministers.ru/training/conditions/overview.html
Diemžēl pagaidām tie ir pieejami vien krieviski un angliski, bet, ja kāds vēlas, var sazināties ar mani un noskaidrot, kā to izdarīt latviešu valodā.
Jebkurā gadījumā, ņemot vērā vairākas reizes valstī izsludināto Ārkārtas situāciju, vēlos pievērsties tiem soļiem, kurus šādās situācijās būtu jāveic, saskaņā ar L. Rona Habarda izstrādāto pieeju.
Ārkārtas situācijas vienmēr norāda uz draudošajām Briesmām, un kaut šķiet, tas saistīts ar lejupslīdi, patiesībā arī ilgstoša statistisko rādītāju atrašanās vienā līmenī, norāda uz šādas situācijas pastāvēšanu.
Jebkurš algots darbinieks, kurš gadiem saņem vienādu naudas summu, un nav izveidojis papildus ienākumu avotus, noteikti jau sen atrodas šādā stāvoklī. Tomēr arī valsts nonāk pie šāda apstākļu pavērsiena ne uzreiz, bet pakāpeniski un nemanot. Tāpēc stagnācija ir viltīgs veids, kā nemanot tuvināt kāda bojāeju.
Būtu jāapzinās tas, ka tiklīdz mēs pamanām ilgstošu atrašanos vienā līmenī vai pavisam nemanāmi gadiem slīdam uz leju, ir pienākusi Ārkārtas situācija un jāveic attiecīgie soļi.
Kā rīkoties?
Pirmais, ir svarīgi dot visiem zināt, ka jūs esat dzīvs, eksistējat un spējat kaut kādā veidā palīdzēt un jums ir ko piedāvāt citiem. Uzņēmumiem tas noteikti attieksies uz mārketingu un reklāmu, darbiniekam tas būs saistīts ar lielāku atdevi darbā un vadības atbalstīšanu, bet tiem, kuri zaudējuši savus ienākumu avotus, divkārt aktīvi sevi jāpiedāvā darba tirgū un jāmeklē iespējas nopelnīt. Tas noteikti NAV laiks, kad ieslīgt depresijā, sēdēt mājās (kaut uz to tik aktīvi aicina valdība) un nogaidīt.
Nākamais solis būs darbības pamatu maiņa. Loģiski, ka visiem, kuri zaudējuši darbu, nāksies pielāgoties un manīt gan darbības jomu, gan apgūt pilnīgi jaunas iemaņas, bet viņu stāvoklis ir pat vēl sliktāks, kurā nāksies visu nāksies MAINĪT vispirms. Tikmēr uzņēmumu pielāgojas attālinātajam darbam, veido internetveikalus, bet mazumtirdzniecība pārtop par pasūtījumu izsniegšanas punktiem. Katrs cilvēks valstī JAU ir mainījis iepirkšanās ieradumus un, iespējams, daudz piesardzīgāk tērē līdzekļus. Atceraties par to, ka jūsu spēja izmantot esošos apstākļus, kas pieprasa mainīt to, kā līdz šim esat darbojušies, noteiks gan esošos, gan nākotnes panākumus. Daudzi darbinieki jau ir apguvuši jaunas digitālās prasmes, kas attiecīgi nodrošina viņu konkurētspēju darba tirgū.
Pirmajām divām darbībām noteikti jādod jūtamu rezultātu, tāpēc gūstot pirmos sava darba augļus, jums būtu jāekonomē.